Služby

Nemocničné skúsenosti v odbore a neustále vzdelávanie nám umožňuje ponúknuť Vám tú najkvalitnejšiu starostlivosť s pomocou moderných prístrojov a zariadení. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou. Ochota a ústretovosť je u nás pravidlom. O Vaše dieťa sa postaráme profesionálne a citlivo. Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že všetky ďalšie prehliadky u nás budú už len preventívne.

 

Ordinačné hodiny

Výber detského lekára je veľmi dôležitý a je súčasťou Vášho nového života.  Naše dieťa by malo byť len v tých najlepších rukách. U nás takú starostlivosť nájdete. Pozrite sa na naše ordinačné hodiny, ktoré Vám budú časovo určite vyhovovať. Pokiaľ už máte akútny problém neváhajte nás okamžite kontaktovať.

Ostatné služby

Starostlivosť poskytujeme vždy ochotne a ústretovo s ohľadom na potreby Vašej ratolesti. Naša milá sestrička dieťa upokojí. Vyšetrenie nebude pre Vaše dieťa traumou. Zameriavame sa hlavne na prevenciu, aby Vaše dieťa bolo zdravé, vitálne a plné života. K tomu prispievajú pravidelné prehliadky i očkovanie. Nebojte sa prísť a poradiť sa.